Kontaktujte nás 0903 540 326
Pracovná doba 8:00 - 16:00
Kráľovohoľská 18 Banská Bystrica
klimatizácia
Úsporné klimatizácie pre...

Domácnosti

Najčastejším a cenovo najdostupnejším riešením klimatizovania priestorov pre domácnosti sú nástenné jednotky. Môžu byť vybavené špeciálnou filtráciou, ktorá obsahuje aktívny uhlíkový filter, elektrostatický filter a ionizátor, ktorý produkuje negatívne ióny a robí tak vzduch čerstvejším.

Pri výbere správnej klimatizácie je dobré poradiť sa s odborníkmi, ktorí vám odporučia to najvhodnejšie klimatizačné riešenie pre váš dom alebo byt. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Vysoko-výkonné klimatizácie pre...

Komerčné priestory

Kazetové jednotky sa používajú do miestností s vysokým sadrokartónovým stropom v ktorom je kazetová jednotka elegantne skrytá. Jedna kazetová jednotka má 4 výfukové lamely, ktoré zabezpečujú fúkanie do všetkých štyroch strán. Využitie nachádzajú v reštauráciách, obchodoch či kanceláriách…

Parapetné jednotky sa inštalujú pod okno. Vo vykurovaní dokážu nahradiť bežné radiátory. Využívajú sa pre podkrovné priestory.

Multisplity sa skladajú z jednej vonkajšej jednotky a viacero vnútorných jednotiek. Používajú sa v prípade, ak je potrebné chladiť viac oddelených priestorov.

Kanálové jednotky sú ideálnym riešením pre haly, dielne alebo väčšie priestory. Jednotky sú skryté pri podlahe, z ktorých je vidieť len malé otvory.

Spoľahlivé klimatizácie pre...

Serverovne

Špeciálne navrhnutá nástenná klimatizácia pre miestnosti akým sú veľké počítačové miestnosti, dátové centrá či serverovne, kde je potrebné chladenie vo vnútri miestnosti aj v prípade nízkych vonkajších teplôt.

Klimatizácia je vybavená systémom automatického prepnutia pre udržanie vnútornej teploty v prípade rýchlej zmeny vonkajšej teploty. Táto klimatizácia obsahuje tiež auto štart systém, ktorý automaticky zapne klimatizáciu po výpadku elektrickej energie a nastaví na nej poslednú uloženú teplotu.

Čo sú...

VRF Systémy

VRF systém (variable refrigerant flow) je vysoko efektívny, energeticky úsporný a z hľadiska životného prostredia šetrné klimatizačné zariadenie. Celý systém sa skladá z jednej až troch vonkajších jednotiek, širokého spektra vnútorných jednotiek, chladivového potrubia a mnoho typov diaľkových ovládačov.

VRF systém ponúka nástenné, kazetové, podstropné a medzistropné jednotky. K jednej zostave vonkajších jednotiek je možné pripojiť rôzne typy vnútorných jednotiek. Vonkajšie jednotky sú vybavené invertnými kompresormi a najmodernejšími riadiacimi technológiami, ktoré zabezpečujú presné ovládanie a zlepšujú efektivitu systému, čo prispieva k úsporám energií.

Využívajú sa vo veľkých administratívnych objektoch, kanceláriách, zasadačkách, technických miestnostiach alebo vo veľkých počítačových sálach plných dátových úložísk.

Zaujala vás naša práca a služby, ktoré poskytujeme?