Kontaktujte nás 0903 540 326
Pracovná doba 8:00 - 16:00
Kráľovohoľská 18 Banská Bystrica

Plynovo kondenzačné kotle

Kondenzačné kotle spaľujú plyn na výrobu tepla, ktoré je následne odovzdávané vo výmenníku tepla do vody v systéme ústredného kúrenia.

V prípade ak máte záujem o plynovo kondenzačný kotol, navrhneme pre váš byt alebo dom optimálne riešenie, ktoré vám ušetrí náklady.

Elektrické uhlíkové fólie

Podlahové kúrenie pomocou elektrických uhlíkových fólií má prakticky okamžitý nábeh tepla, čo zabezpečí šetrenie nákladov. Výhodou pri použití elektrických fólií je inštalácia priamo pod plávajúcu podlahu. Za ďalšie výhody môžeme považovať predovšetkým minimálnu stavebnú výšku, pokrytie veľkých plôch, možnosť meniť dĺžku, jednoduchá inštalácia a nenáročná údržba.

Sú vhodné ako hlavný alebo doplnkový spôsob vykurovania.

Nevýhodou týchto fólií je, že vykurovacie fólie sú určené na suchý proces inštalácie a neodporúča sa inštalovať ich do vlhkých miestností. Na vykurovanú plochu sa neodporúča umiestňovať nábytok, ktorý nemá nožičky alebo podstavce.

Tepelné čerpadlá

Vykurovacie tepelné čerpadlo je zariadenie, ktoré využíva netradičné zdroje energie (zo zeme, vzduchu, vody) na ústredné vykurovanie a na ohrev úžitkovej vody.

Základnou myšlienkou tepelného čerpadla je to, že do globálneho teplotného režimu planéty sa priamo nepridáva ďalšie teplo, ktoré vzniká spaľovaním paliva.

Zaujala vás naša práca a služby, ktoré poskytujeme?